KIM JESTEŚMY?

O NAS
Jako agencja kreatywna, realizujemy pomysły za pomocą nowoczesnych technologii, stosujemy się do powiedzenia „mniej znaczy więcej, czyli prostota i minimalizm.”
SPOTKAJ SIĘ Z NAMI
Jesteśmy zespołem kreatywnych ludzi, uzupełniających się nawzajem. Pracując z naszymi klientami staramy się zawsze znaleźć najlepszą drogę od pomysłu do realizacji, zawsze w najbardziej kreatywny i logiczny sposób.
OFERUJEMY
01 WIDEO MARKETING Wideo Marketing to skuteczna metoda promocji. Polega na stworzeniu Spotu Reklamowego, przedstawiającego produkty i usługi firmy. Takie wideo pozwala na dotarcie do szerokiego grona Klientów, dzięki czemu marka zyskuje na rozpoznawalności. Ten rodzaj przedstawienia firmy daje znacznie lepsze efekty niż inne formy reklamy. Ludzie zwracają większą uwagę na obrazy i filmy, zapamiętują je.
02 PROJEKTOWANIE STRON WWW Kluczem do sukcesu, by zaistnieć w Sieci i zostać zapamiętanym jest atrakcyjna wizualnie i merytorycznie strona WWW. Naszym zadaniem jest projektowanie i tworzenie stron internetowych w oparciu o te założenia. Posiadamy zmysł estetyczny, dlatego przywiązujemy dużą wagę do strony wizualnej projektu, uważamy, że w dzisiejszych czasach dobra strona internetowa jest podstawowym wyznacznikiem wiarygodności firmy.
03 FOTOGRAFIA Fotografia jest przykładem statycznej metody promocji. Dobrze wykonane zdjęcie zwraca uwagę, pozostaje na długo w pamięci, a co najważniejsze budzi emocje i zachęca do kontaktu. Realizacja takiej fotografii wymaga bezkompromisowych działań i skupienia na produkcie i miejscu. Ludzie zwracają większą uwagę na obrazy i filmy, zapamiętują je.