FILMOWANIE

VIDEO MARKETING

Video Marketing to skuteczna metoda promocji. Polega na stworzeniu spotu reklamowego, przedstawiającego produkty i usługi firmy. Takie wideo pozwala na dotarcie do szerokiego grona Klientów, dzięki czemu marka zyskuje na rozpoznawalności.
Ten rodzaj przedstawienia firmy daje znacznie lepsze efekty niż inne formy reklamy. Ludzie zwracają większą uwagę na obrazy i filmy, zapamiętują je.

01 Krótko i treściwie Intensywny przekaz obrazu i dźwięku zaprezentowany w krótkiej formie filmowej (15,30,45 sekund) to film reklamowy lub inaczej spot reklamowy. Dobry spot powinien składać się średnio z 12 - 18 ujęć. Spoty reklamowe często okraszone są tzw. infografiką, która wzmacnia odbiór.
01 Co w spocie się nie zmieści Film promocyjny jest rozszerzeniem reklamy, pozwala to zaprezentować pełny zakres produktów i usług firmy. Film umieszczony na stronie internetowej podniesie prestiż i skutecznie przyciągnie uwagę widza.
01 Oto moja firma Konstrukcja filmu korporacyjnego opiera się na opowiadaniu o celach firmy, pokazujących ludzi ją tworzących. Film korporacyjny to potężne narzędzie marketingowe wspomagające budowanie wizerunku firmy w nowoczesny i atrakcyjny sposób.